ÇیøÇã ÝÇØãیøå ÊÓáیÊ ÈÇÏ پتروویچ: به خاطر شکست پرسپولیس گریه کردم - وبلاگ تیفوسیهای پرسپولیس ایران (OnlyPersPolis)
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
[ چون خبر غارت بردن یاران معاویه را بر أنبار شنید خود پیاده به راه افتاد تا به نخیله رسید . مردم در نخیله بدو پیوستند و گفتند اى امیر مؤمنان ما کار آنان را کفایت مى‏کنیم . امام فرمود : ] شما از عهده کار خود بر نمى‏آیید چگونه کار دیگرى را برایم کفایت مى‏نمایید ؟ اگر پیش از من رعیت از ستم فرمانروایان مى‏نالید ، امروز من از ستم رعیت خود مى‏نالم . گویى من پیروم و آنان پیشوا ، من محکومم و آنها فرمانروا . [ چون امام این سخن را ضمن گفتارى درازى فرمود که گزیده آن را در خطبه‏ها آوردم ، دو مرد از یاران وى نزد او آمدند ، یکى از آن دو گفت : من جز خودم و برادرم را در اختیار ندارم ، اى امیر مؤمنان فرمان ده تا انجام دهم امام فرمود : ] شما کجا و آنچه من مى‏خواهم کجا ؟ [نهج البلاغه]
 
امروز: دوشنبه 100 خرداد 31

هافبک صربستانی تیم فوتبال شاهین بوشهر در آخرین مصاحبه اش با اشاره به شکست پرسپولیس در داربی پایتخت مدعی شد بعد از شنیدن این نتیجه گریه کرده است.

 

ایوان پتروویچ که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را هم دارد ، می گوید: «من دربی را ندیدم اما بلافاصله بعد از تمام شدن بازی شاهین جویای نتیجه داربی شدم و وقتی از شکست پرسپولیس مطلع شدم بغض کردم»

 

پتروویچ افزود: «وقتی در شبکه های ماهواره ای موقعیت های بازی را دیدم بغضم ترکید و برای تیم محبوبم گریه کردم!»

 

ایوان پتروویچ با اشاره به اینکه از عدم حضورش در داربی 69 خوشحال است، گفته: «من به پرسپولیس تعصب زیادی دارم و مطمئن باشید اگر در این مسابقه بازی می کردم به خاطر شکست تیم محبوبم دچار افسردگی می شدم»


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در جمعه 89/7/30 و ساعت 2:44 عصر | نظرات دیگران()
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 41
بازدید دیروز: 35
مجموع بازدیدها: 213067
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
خبر نامه
 
وضیعت من در یاهو