ÇیøÇã ÝÇØãیøå ÊÓáیÊ ÈÇÏ زرینه: امیدوارم رباط صلیبی پروین پاره نشده باشد - وبلاگ تیفوسیهای پرسپولیس ایران (OnlyPersPolis)
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
هرکه بر اساس دین، دوستی نکند و بر اساس دین، دشمنی نکند، دین ندارد . [امام صادق علیه السلام]
 
امروز: پنج شنبه 100 خرداد 27

او در اواخر تمرین روز گذشته آسیب دید و زانویش پیچ خورد. بعد از این مصدومیت پروین را به رختکن آوردیم و با تزریق دارو جلوی تورم را گرفتیم ولی امکان گرفتن ام آر ای وجود نداشت. امروز اما از زانوی عکس خواهیم گرفت و بعد از جواب ام آر ای نظر نهایی را در خصوص میزان مصدومیت او اعلام خواهیم کرد.

 

تمرین روز سه‌شنبه پرسپولیس تحت‌الشعاع مصدومیت محمد پروین قرار گرفت او در اواخر تمرین در یک صحنه لیز خود و زانویش پیچید و همین موضوع باعث شد تا از شدت درد به خود بپیچد. پروین شرایط نگران‌کننده‌ای دارد و حالا کابوس پارگی رباط صلیبی او را آزار می‌دهد.

 

دکتر فرید زرینه پزشک پرسپولیس در مورد مصدومیت پروین و شرایط فعلی او می‌گوید:«او در اواخر تمرین روز گذشته آسیب دید و زانویش پیچ خورد. بعد از این مصدومیت پروین را به رختکن آوردیم و با تزریق دارو جلوی تورم را گرفتیم ولی امکان گرفتن ام آر ای وجود نداشت.

 

 

امروز اما از زانوی عکس خواهیم گرفت و بعد از جواب ام آر ای نظر نهایی را در خصوص میزان مصدومیت او اعلام خواهیم کرد.»

 

این مصدومیت سنگین شاید با پارگی رباط پروین همراه شود ولی پزشک پرسپولیس امیدوار است که چنین اتفاقی نیفتد. زرینه در این خصوص تأکید می‌کند:«آسیب‌دیدگی پروین ساده نیست ولی امیدوارم رباط صلیبی او پاره نشده باشد. البته پارگی رباط هم چند درجه دارد و ما امیدواریم که این مصدومیت پروین حاد نباشد. فکر می‌کنم عصر امروز یا فردا وضعیت دقیق و میزان آسیب‌دیدگی این بازیکن مشخص شود.»

 

زرینه در خصوص وضعیت دیگر مصدومان پرسپولیس تأکید می‌کند:«آسیب‌دیدگی آقازمانی، مازیار زارع و حسین بادامکی برطرف شده و آنها مشکلی برای دیدار با مس کرمان ندارند. مجتبی زارع که از ناحیه انگشت پا دچار شکستگی شده بود، گچ پایش را باز کرد و باید فیزیوتراپی کند در ضمن ابراهیم شکوری که از ناحیه رباط داخلی مصدوم شده بود فعلا فیزیوتراپی می‌کند و مجوز تمرینات گروهی را به دست نیاورده است.»

 


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در چهارشنبه 89/8/19 و ساعت 8:6 عصر | نظرات دیگران()
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 31
بازدید دیروز: 18
مجموع بازدیدها: 212804
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
خبر نامه
 
وضیعت من در یاهو