ÇیøÇã ÝÇØãیøå ÊÓáیÊ ÈÇÏ آذر 89 - وبلاگ تیفوسیهای پرسپولیس ایران (OnlyPersPolis)
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
 
خواب چه تصمیمهاى روزانه را که نقش بر آب کرد . [نهج البلاغه]
 
امروز: شنبه 100 خرداد 29

نشست کمیته فنی باشگاه پرسپولیس، ظهر امروز (دوشنبه) در مجموعه درفشی‌فر برگزار شد. پیش از این، جلسات کمیته فنی در محل باشگاه برگزار می‌شد اما به دلیل اینکه تمرینات پرسپولیس امروز در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‎شد، این جلسه پس از تمرینات نوبت صبح، در مجموعه درفشی‌فر برگزار شد.

 

محمد رسایی، مشاور اجرایی باشگاه درباره این جلسه گفت: "در این جلسه ابتدا علی دایی درباره بازی در برابر تراکتورسازی و مسایل مربوط به این بازی توضیحاتی را ارایه داد. کادر فنی در ادامه به بحث داوری نیز اشاره و تاکید کردند که متاسفانه در داوری این دیدار نیز مسایلی بود که درباره آن بحث وجود دارد و قابل پیگیری است.

 

وی ادامه داد: در این جلسه عنوان شد باشگاه نیز از طریق مراجع ذیربط پیگیر مساله داوری بازی‌ها و مشکلاتی که از این ناحیه گریبانگر سرخپوشان شده است می‌باشد. "

 

 

رسایی افزود: "در ادامه این نشست درباره وضعیت تمرینات و شرایط تیم برای بازی آینده سرخپوشان مقابل صبای قم بحث و تبادل نظر شد. از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه اردوی ترکیه و حضور تیم پرسپولیس در تورنمنت چهار جانبه این کشور بود. در این جلسه مقرر شد کادر فنی برنامه خود برای این اردو را به باشگاه ارائه نماید. اردوی امارات از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود. کادر فنی خواستار حضور در تورنمنت 6 جانبه شد و در عین حال موظف شد برنامه‌های خود برای این اردو را به باشگاه ارایه کند تا از سوی باشگاه تدابیر لازم برای آنها به اجرا در آید."

 

مشاور اجرایی باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد:" موضوع بعدی بحث کمیته فنی در مورد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و شرایط انجام آن بود که در مورد قرعه کشی، تاریخ مسابقات و شرایط میزبانی و سفر به کشورهای آسیایی بحث و تبادل نظر شد. در پایان این جلسه حسین عبدی مدیر تیم های پایه توضیحاتی را درباره آخرین وضعیت تیم‌های پایه و جلساتی که با کادر فنی این تیم‌ها برگزار شده است را ارایه داد."


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در دوشنبه 89/9/22 و ساعت 5:39 عصر | نظرات دیگران()

مربی دروازه­بانان پرپسولیس گفت: چه در برد و چه در باخت کل تیم سهیم هستند.


محمد علی یحیوی  درباره عملکرد دروازه­ بانان پرسپولیس در چند بازی اخیر تصریح کرد: حقیقی یکی از بهترین روزهایش را در بازی برابر تراکتورسازی داشت.

 

به طور کلی تیم در این شرایط قرار گرفته است و در واقع بایستی عملکرد دروازه­بان را به همراه بقیه تیم سنجید.خط دفاعی و دروازه­بان 50 درصد تیم است و اگر هم عملکرد ضعیفی داشتند در مجموع بایستی بررسی شوند.

 

 

یحیوی در پایان ابراز امیدواری کرد: سعی می کنیم در 16 بازی آینده روند تیم رو به بهبود باشد و همه دست به دست هم خود را برای ادامه بازی ها آماده کنیم.

  نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در شنبه 89/9/20 و ساعت 8:36 عصر | نظرات دیگران()

پرسپولیس برای پرسپولیسی جماعت تنها یک تیم نیست ، یک هویت است ، یک ملت است ، یک کشور است.


درست مانند دفاع از تمامیت ارضی کشور که تمام اختلافات و انتقادات داخلی را در برابر متجاوز خارجی کنار می گذاریم ، در دفاع از ظلم به پرسپولیس هم یک لحظه تردید به ذهن خود راه نمی دهیم .

 

پرسپولیسی هیچ گاه چشم خود را به روی واقعیت نمی بندد ، زمان ذکر عیوب و انتقاد داخلی هم خواهد رسید ، اکنون زمان قطع دست متجاوز به حق و کوری چشم تنگ نظر به پرسپولیس است ، تنگ نظرانی که برای جشن شکستش پرسپولیس گلوی خود را در پیشگاه ملت پاره می کنند.

 

طی روز گذشته که موضوع دشمنی فدراسیون نشیان با پرسپولیس و به زمین زدن علی دایی را مطرح کردیم بعضاً با انتقاد و یا تمسخر اهالی فوتبال مواجه شدیم و اکنون ادله هشت گانه خود را برای اثبات این مدعا برشمرده و قضاوت را به  وجدان های بیدار واگذار می نماییم:

 

1- با شروع کار دایی در پرسپولیس پیروزی های متعدد و شکستن رکوردهای پیروزی متوالی در تاریخ لیگ برتر و پیروزی در داربی و قهرمانی در جام حذفی به هر زحمت با تیمی که خودش نبسته بود به دست آمد تا به لیگ دهم رسید . داستان از جایی آغاز شد که فدراسیون نشیان با یک رای عجیب و غریب در کمیته استیناف دایی را از دریافت هرگونه حق و حقوقی از فدراسیون فوتبال محروم کردند و سقوط پرسپولیس از همان جا آغاز شد . پرسپولیس مشکلاتی داشت اما تیم دایی با پیروزی ها  همراه  برخی نتایج متوسطش در رتبه دوم قرار داشت که روزهای سیاه رکوردشکنی های ناکامی آغاز شد .

 

 

پرسپولیس زمانی شکست خورد که دایی با سند ومدرک به برنامه نود آمد و گفت دست روی قرآن می گذارد که کفاشیان دروغ گوست و  پرده از بی مبالاتی و خیانت در امانت کفاشیان برداشت و نشان داد که فدراسیون وی چگونه قصد دور زدن اداره مالیات را داشت.

 

داستان زخمی کردن دایی در بازی با ملوان به اوج خود رسید. آنجا که خداداد افشاریان به راحتی هرچه تمام تر بر حق سرخها چشم پوشید و باعث شد که پرسپولیس قبل از داربی شکست سنگینی را متحمل شود. خبر انتخاب مرادی برای داربی که بارها و بارها پرسپولیس را با قضاوتهایش کشته بود خود اولین شوک به تیم دایی بود. خاطره فینال جام حذفی مقابل سپاهان و البته چندین بازی دیگر که با قضاوت بودار مرادی به ناکامی پرسپولیس منجر شده بود صدای همه را درآورد اما فدراسیون پازلش را چیده بود و با حمایت قاطع از مرادی که در آخرین سال داوریش قرار داشت ماموریت مهم را به تیم داوری او واگذار کرد تا این بار کمک مرادی کار او را تمام کند. و کمک داور بازی فقط داستانی را کامل کرد که توسط فدراسیون نوشته شده بود.

 

اینکه هواداران پرسپولیس پس از بازی تیم را به رغم شکست تشویق می کنند هم نشان می دهد که آنها هم باور دارندکه نتیجه بازی جای دیگری رقم خورده.

 

 

2- اشتباهات داوری تنها به دو بازی ملوان و استقلال محدود نشده و با بررسی مسابقات پرسپولیس مشخص می شود از هفت شکست پرسپولیس در 5 مسابقه اشتباه تاثیرگذار داوری رخ داده است. بازی با ملوان دو پنالتی گرفته نشده ، بازی با استقلال یک گل آفساید ، برابر مس یک پنالتی ، برابر سپاهان دو پنالتی برای حریف و سرانجام برابر تراکتورسازی دو پنالتی گرفته نشده . همان داوری که در ورزشگاه آزادی دو پنالتی پرسپولیس برابر ملوان و اخراج یک بازیکن این تیم را نادیده گرفت و سناریوی نابودی پرسپولیس را کلید زد مجددا در همان فصل برای یکی از حساس ترین و پرحاشیه ترین مسابقات پرسپولیس آن هم در تبریز انتخاب می شود.  5 شکست از 7 شکست حقیقتاً درصد بالایی است آن هم در حالی که بدانیم در مقطع زمانی بین روند رخداد این اشتباهات داوری پرسپولیس عالی نتیجه گرفته است .

 

یعنی بعد از مسابقه برابر ملوان و استقلال ؛ پرسپولیس ، ذوب آهن ، استیل آذین و نفت تهران را در بازی هایی که داوری در نتیجه تاثیرگذار نبوده است شکست داده و سپس به مس ، سپاهان ، پیکان و تراکتورسازی باخته است که در این 9 مسابقه تنها در بازی برابر پیکان داوری به ضرر پرسپولیس نبوده است. البته  از اشتباهات در پیروزی و تساوی ها همچون گرفتن 7 دقیقه وقت تلف شده در بازی برابر شهرداری  و نگرفتن یک پنالتی و اخراج در بازی ذوب آهن و یک پنالتی در بازی نفت تهران هم فاکتور می گیریم.

 

 

3- چه بخواهیم و چه نخواهیم روند داوری های چند سال اخیر فوتبال ایران باعث شناسنامه دار شدن برخی داوران به عناوینی همچون ضدپرسپولیسی و یا ضداستقلالی شده است و باید قبول کرد که «تا نباشد چیزکی..» . مسابقات حساس پرسپولیس در طول فصل برابر چه تیم هایی است؟ استقلال ، سپاهان ، ذوب آهن و تراکتورسازی. اینکه در سه مسابقه از این 4 مسابقه داوران ضدپرسپولیس یعنی مرادی ، قهرمانی و افشاریان انتخاب شده و پرسپولیس شکست بخورد و تنها در یک مسابقه که داور بی طرف قاضی میدان بوده پرسپولیس پیروز شود ، کمی شبهه برانگیز نیست؟

 

4 - «اشتباهات داوری جزئی از داوری است» . این جمله را در طول فصل زیاد حول تیم پرسپولیس شنیده اید . بگذریم از اینکه این جزء داوری برای پرسپولیسی ها بیشتر شبیه کل ِ داوری شده است اما نکته عجیب اینجاست چرا این جزء داوری هیچ گاه برای رقبای نزدیک پرسپولیس سرنوشت ساز نشده است تا جایی که سرمربی پرسپولیس در مصاحبه اش بگوید : « من به شاگردانم گفته‌ام باید به گونه ای به زمین بروید که انگار دو گل عقب هستید. باید خود را آماده گرفتن پنالتی به سود حریفان و چشم پوشی از پنالتی‌های مان کنیم و...»

 

http://www.perspolisnews.com/images/tumb/89/others/other7/offside.jpg

 

 

 

5- برنامه ریزی - قسمت اول : خبر بی ارتباط اول ؛ مسابقه تیم های استقلال و شهرداری که قرار بود عصر امروز برگزار شود به دلیل آلودگی هوای تهران لغو شد/  خبر بی ارتباط دوم ؛ از اردوی استقلال خبر می رسد محمد محمدی دروازه بان این تیم به دلیل مصدومیت بازی با شهرداری را از دست داده  ، کاپیتان این تیم هم محروم است.

فلاش بک به روز گذشته پنجشنبه : تمام بازیها در تهران برگزار شد! فلاش بک به دو هفته گذشته در تهران و مسابقه پرسپولیس و سپاهان : تمام شهر یک هفته است که در تعطیلی به سر می برد و تنها مراکز درمانی و نظامی باز است ، سپاهان با 2000 تماشاگر به تهران آمده و شب را در حرم حضرت امام سپری کرده و صبح ساعت 11 اعلام می شود که بازی دو تیم برگزار می شود.  اتفاق بی ارتباط : 10 هزار تماشاگر پرسپولیس در یکی از حساس ترین مسابقات فصل به ورزشگاه می آیند.

 

 

6- برنامه ریزی - قسمت دوم : 8 ، تعداد بازی های تعیین شده برای استقلال تا هفته هجدهم در روز جمعه است. در لیگ امسال که به جرات می توان گفت بی برنامه ترین لیگ سال های اخیر است ، اکثر هفته های لیگ برتر بر خلاف تمام دنیا در روزهای وسط هفته برگزار شده اما در میان همین آشفتگی هم یک نظم عجیب به وجود آمده و استقلال هشت هفته از 18 هفته را در روز تعطیل به میدان رفته است . در مقابل تنها سه بازی در روز جمعه برای پرسپولیس در 18 هفته ! و در برنامه های اعلام شده برای هفته های نوزدهم و بیستم هم خبری از بازی در روز تعطیل برای پرسپولیس نیست ! برنامه ریزی که امکان ندارد در هیچ لیگ معتبر فوتبالی در جهان نمونه اش را پیدا کنید که تیمی کمتر از نیمی از مسابقات خود را در روز یکشنبه(تعطیلی اروپایی) برگزار کند.

 

عجیب آن است که اکثر مسابقاتی که پرسپولیس در روز غیرتعطیل برگزار کرده در ابتدای و انتهای هفته یعنی روزهای پنجشنبه و شنبه بوده و نه لزوماً در میان هفته که امکان جابجایی آن با روز جمعه وجود نداشته باشد.

نکته جالب تر آنجاست که در برنامه اعلام شده برای هفته نوزدهم بازی پرسپولیس برابر صبا در روز یکشنبه و ساعت 2 بعدازظهر تعیین شده و بازی استقلال در اهواز ساعت 4 ! یعنی عملاً تنها قشرهای شریف علافان ،  معتادان ، سارقان و باج گیران عزیز امکان حضور در استادیوم را دارند!

 

 

7- حتی در روزی که پرسپولیس در تهران پیروز شده یک پنالتی عجیب و غریب برای نفت تهران اعلام می کنند و یک پنالتی مسلّم پرسپولیس را نادیده می گیرند تا صدای علی دایی در آمده و به دلیل گفتن از وزن بالای داور ، یک ماه از انجام مصاحبه محروم شده و ساکت شود. ماجرا همزمان می شود با شاهکار نتیجه گیری تیم های ملی نوجوانان و جوانان و دایی که با افشاگری در خصوص اعطای پست فامیلی سرمربی گری تیم ملی در فدراسیون فوتبال خبر داده بود زبانش قیچی می شود تا کثافت کاری های آقایان سرپوشیده باقی بماند.

 

8- این بند شاید کمی خنده دار و بی ارتباط باشد ولی واقعیت است! تنها گزارشگر پرسپولیسی سیما یعنی عادل فردوسی پور کاملا اتفاقی(!) تنها یک مسابقه یعنی بازی هفته اول برابر تراکتور را برای پرسپولیس گزارش کرده است و اکثر مسابقات این تیم به یک طرفدار استقلال یعنی جواد خیابانی سپرده شده تا علاوه بر غربت در شهرهای حریف و گلو پاره کردن گزارشگران شهرستانی برای شکست پرسپولیس این تیم در شهر خود نیز غریب باشد. گزارش مسابقه شاید در نتیجه بی تاثیر باشد ولی در روحیه تیمی و جو عمومی هواداران تیم نمود عینی دارد.

 

 

***

 

 

طی روز گذشته که این موضوع را مطرح کردیم بعضاً با انتقاد و یا تمسخر  برخی اهالی فوتبال مواجه شدیم اما باید پرسید آیا با همین نگاه خوشبینانه است که رسوایی کالچیوپولی ایتالیا پیش آمده ، رئیس کمیته داوران و مدیر چند باشگاه برکنار شده و قهرمانی از یوونتوس تورین پس گرفته می شود؟ با همین فرضیه توهم توطئه است که فیفا دو  عضو کمیته اجرایی خود را در جریان انتخاب میزبان جام جهانی به جرم رشوه گیری اخراج می کند؟ تمام دنیا دارای مدیران متخلف است اما در تمام دوران تاریخ مدیریتی کشور ایران یک مورد تخلف هم پیدا نمی شود؟ قضاوت با مخاطب.

 

ما پرسپولیسی ها خودمان می توانیم نقاط ضعف و اشکال خودمان را پیدا کنیم ، انشالله  که ما زنده و شما هم زنده و خواهیم دید که تیم های محبوب شما هم در لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از بارسلونا گل می زنند اما از بداقبالی از بین چهار تیم گروه چهارم می شوند یا خیر.

 

مشکلی نیست .  فعلا از زمین خوردن پرسپولیس قهقهه مستانه سر بدهید... وعده دیدار باشد برای جایگاهی که قاضیش عادل است و داورش بی طرف و از اشتباهات سهوی(!) داور خبری نیست . آه مظلوم و اشک دل شکسته را فراموش نکنید.  آقایان به ظاهر مسلمان و شیعه ، با فوتبال هم میشود به قعر جهنم رفت...

 

حسن مهدوی


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در جمعه 89/9/19 و ساعت 8:7 عصر | نظرات دیگران()

تراکتوره 14 نفره پرسپولیس را برد/ پرسپولیس مردانه زمین خورد


هتریک به زمین زدن پرسپولیس دایی پس از دربی پایتخت و مسابقه برابر سپاهان این بار در تبریز کامل شد و با هدیه یک پنالتی طلسم 17 ساله شکست ناپذیزی پرسپولیس در تبریز را هم شکستند.

 

 دیدار تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس از سری رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15 امروز در ورزشگاه یادگار امام آغاز شد و تیم تراکتور با پنالتی دقیقه 26 خود از پرسپولیس پیش افتاد و 64 دقیقه زیر باران فحاشی و اهانت و جانب داری داوری از تک گل خود محافظت کرد .

 

این در حالی است که هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری کشور در بین دو نیمه مسابقه در تماس با شبکه جام جم اعلام کرد دو پنالتی تیم پرسپولیس در نیمه اول از سوی داور گرفته نشد.


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در پنج شنبه 89/9/18 و ساعت 5:56 عصر | نظرات دیگران()

جعفرپور در پرسپولیس نیست و این بازیکن در سپاهان ماندنی شد.

 

مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر روز 15 آذر ماه به پایان رسید و امکان ثبت قرارداد در روز سه‌شنبه 16 آذر وجود نداشت. پرسپولیس در لیست بازیکنانش فقط یک جای خالی دارد که آن را هم فقط با یک بازیکن خارجی می‌تواند پر کند.

 

دایی هفته پیش اعلام کرد هیچ یک از بازیکنانش را در ازای نفر دیگری از دست نمی‌دهد و با همین نفرات به کارش ادامه خواهد داد.

 

 

پرسپولیس و تراکتور یکدیگر را آنالیز می‌کنند

 

تراکتورسازی حریف امروز پرسپولیس 3 بازی گذشته این تیم مقابل مس، سپاهان و پیکان که هر 3 منجر به شکست پرسپولیس شد را آنالیز کرده‌اند. از طرفی پرسپولیسی‌ها دیروز 30 دقیقه قبل از شروع تمرین دقایقی از فیلم بازی با پیکان را تماشا و ایرادهای خود را دیدند. قرار بود دیشب در هتل پارس تبریز هم فیلم بازی‌های تراکتورسازی آنالیز شود


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در پنج شنبه 89/9/18 و ساعت 3:6 عصر | نظرات دیگران()

نام فرهاد مجیدی ، علی کریمی و شیث رضایی هم در لیست اولیه ارائه شده از سوی قطبی به کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد.

 

فدراسیون فوتبال روز گذشته لیستی 50 نفره از بازیکنان مورد نظر قطبی برای جام ملتها را به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستاد که در این لایست نام ستاره های مغضوب که گفته می شد از تیم ملی وداع کرده اند هم دیده می شود.

 

فرهاد مجیدی که بر سر دعوت یا عدم دعوتش به تیم ملی در تابستان گذشته جنجال های بسیاری راه افتاد و در نهایت هم پس از دعوت به اردو خودش از حضور در تیم ملی عذر خواست در کنار نام علی کریمی ستاره جنجالی استیل آذین که در اردوی اتریش بر سر شرایط نامساعد کمپ تیم ملی با قطبی به مشکل خورد و بعد از آن هم دیگر به تیم ملی دعوت نشد.

 

 

شیث رضایی بازیکن متعصب و البته مغضوب پرسولیس هم که مدت هاست حتی در تیم باشگاهی اش هم به بازی گرفته نشده ، یکی دیگر از بازیکنان حاضر در این لیست 50 نفره است .

 

حتی گفته می شود نام شهاب گردان هم در این لیست وجود دارد ، گلر ذوب آهن که از سوی قطبی با تنبیه انضباطی روبرو شده. البته احتمال اینکه هر یک از این بازیکنان در لیست نهایی قطبی قرار گیرند بسیار کم است اما از دیرباز این رسم وجود داشته که معروف ترین نمونه مربوط می شود به بازی های انتخابی جام جهانی 2006 آلمان که فدراسیون در شرایطی ضروری دو بازیکن مغضوب یعنی وحید هاشمیان و خداد عزیزی را به اردو فراخواند و این بخت با آنها یار بود که نام این بازیکنان در لیست 50 نفره برای AFC ارسال شده بود.


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در پنج شنبه 89/9/18 و ساعت 10:11 صبح | نظرات دیگران()

تیم فوتبال پرسپولیس تهران فردا در مقابل تراکتور سازی تبریز به میدان خواهد رفت.

 

 تیم فوتبال پرسپولیس تهران فردا (چهارشنبه) ساعت 15 در هفته هجدهم لیگ برتر ایران به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهد رفت.


 

با توجه به یک شکل بودن پیراهن های اول دو تیم و میزبان بودن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در این بازی تیم فوتبال پرسپولیس تهران باید از لباس دوم خود یعنی مشکی استفاده کند.


 

 

گفتنی است؛ تیم پرسپولیس بعد از سالها و در هفته سیزدهم رقابت های این فصل لیگ برتر برابر استیل آذین تهران پیراهن یک دست مشکی پوشید.

 

پیراهن مشکی به عنوان پیراهن دوم باشگاه به حساب می آید.


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در چهارشنبه 89/9/17 و ساعت 8:18 عصر | نظرات دیگران()

مدیر روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تاکید کرد برای اینکه هواداران این تیم مقابل پرسپولیس مشکلی ایجاد نکنند، تهمیداتی اندیشیده‌اند.

 

محمد علویی در ارتباط با اینکه باشگاه تراکتورسازی برای کنترل هواداران خود در بازی فردا مقابل پرسپولیس چه تمهیداتی دارد، اظهار داشت: برای اینکه اتفاقات بازی رفت تکرار و باشگاه با محرومیت و جریمه نقدی روبرو نشود، فکرهایی کردیم.

اطلاعیه هایی را منتشر کردیم و همچنین جعفری مدیرعامل تیم نیز در برنامه های مختلف تلویزیونی محلی از هواداران خواسته فقط به تشویق تراکتورسازی بپردازند.


وی در مورد شرایط روحی تیم گفت: روحیه تیم خوب است و امروز هم با همت باشگاه کل تیم در مزار شهدا حاضر شدند تا با روحیه ای معنوی خود را برای بازی با پرسپولیس آماده کنند.

 

تراکتوری ها پس از شکست هفته اول لیگ برتر برابر پرسپولیس ورزشگاه آزادی را به آتش کشیدند. دیدار این دو تیم در هفته اول دور برگشت فردا از ساعت 15 در ورزشگاه یادگار امام آغاز خواهد شد.


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در چهارشنبه 89/9/17 و ساعت 3:4 عصر | نظرات دیگران()

 پرسپولیس در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا باید در جده به میدان برود.


 تیم فوتبال پرسپولیس تهران در گروه C رقابت های این فصل لیگ قهرمانان اسیا با تیم های الاتحاد عربستان،الوحده امارات و بنیادکار ازبکستان هم گروه شده است.


با توجه به سوابق درخشان هر کدام از تیم های گروه C در آسیا و کشور خود، این گروه به نوعی دشوارترین گروه این فصل لیگ قهرمانان آسیا شناخته شده است.


 هفته اول لیگ قهرمانان آسیا یکم مارس / 10 اسفند 1389 آغاز خواهد شد که تیم فوتبال پرسپولیس نماینده شایسته ایران باید به عربستان سفر کند تا در شهر جده به مصاف تیم الاتحاد عربستان حریف قدر خود برود.

 


برنامه مسابقات پرسپولیس در گروه C به شرح زیر می باشد:

 

هفته اول

دوم مارس/ 11 اسفند 1389 : الاتحاد عربستان- پرسپولیس تهران

 

هفته دوم

16مارس/ 25 اسفند 1389: پرسپولیس تهران- الوحده امارات

 

هفته سوم

5 آوریل/ 16 فروردین 1390: بنیادکار ازبکستان- پرسپولیس تهران


هفته چهارم

20 آوریل/ 31 فروردین1390: پرسپولیس تهران- بنیادکار ازبکستان

 

هفته پنجم

3 می/ 13 اردیبهشت 1390: پرسپولیس تهران- الاتحاد عربستان


هفته ششم

10 می/ 20 اردیبهشت 1390: الوحده امارات- پرسپولیس تهران

 

گفتنی است، مرحله یک هشتم به صورت همیشگی (تک حذفی)برگزار می شود. در صورتی که تیم فوتبال پرسپولیس بتواند تیم اول گروه خود به این دور صعود کند باید در ورزشگاه آزادی تهران میزبان تیم دوم گروه A باشد. اگر هم به عنوان تیم دوم صعود کند باید در خانه تیم اول گروه A به میدان برود.

 

این در حالی است که در گروه A تیم فوتبال سپاهان اصفهان،الهلال عربستان، الغرافه قطر و الجزیره امارات حضور دارند.و شاید، شاهد یک بازی کاملا ایرانی در این دوره باشیم.

 


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در سه شنبه 89/9/16 و ساعت 6:20 عصر | نظرات دیگران()

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به شرایط حساس لیگ قهرمانان آسیا اگر بخواهیم صعود کنیم، نباید از هیچ تیمی بترسیم.

 

حبیب کاشانی در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به نظر من در کنار تیم‌هایی مانند بنیاد‌کار ازبکستان ، الاتحاد عربستان و الوحده امارات در گروه خوبی قرار گرفته و می‌توانیم صعود کنیم.


وی افزود: قبول دارم نسبت به گروه‌های دیگر بر روی کاغذ کمی شرایط ما سخت‌تر به نظر می رسد اما باید در مراحل اول شرایط سخت را طی کنیم و به مراحل بالاتر صعود کنیم.


کاشانی ادامه داد:

 

علیرغم سختی‌هایی که شما می‌گویید و نامگذاری گروه مرگ برای ما، نباید برای صعود به مراحل بالاتر از هیچ تیمی بترسیم. به نظرم سه بازی اول ما در لیگ قهرمانان آسیا بسیار مهم است و شاید پس از این بازی‌ها در مراحل بالاتر به تیم‌های آسانتری بخوریم. پس بهتر است در همین مرحله اول با تیم‌های قوی دست و پنجه نرم کنیم.


کاشانی در پایان خاطرنشان کرد: امید ما در لیگ قهرمانان آسیا به حضور هواداران در بازی‌هایی است که ما میزبان آن هستیم. امیدوارم هواداران با حضور در ورزشگاه یکصدهزار نفری آزادی در بازی‌های ما باعث دلگرمی بچه‌ها شوند تا در این مسابقات حساس ناکام نباشیم.


 نوشته شده توسط محمد پرسپولیسی(محمد حسین ) در سه شنبه 89/9/16 و ساعت 6:19 عصر | نظرات دیگران()
<      1   2   3   4      >
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 79
بازدید دیروز: 63
مجموع بازدیدها: 212975
جستجو در صفحه

لوگوی دوستان
خبر نامه
 
وضیعت من در یاهو